wtorek, 16 lipca 2013

Zabawa i mnóstwo radości

Wczoraj Karolinka miała badania kontrolne, wszystkie wyniki są bardzo dobre. Przez dwa tygodnie jesteśmy wolni od szpitala, spacerujemy wieczorami po parku, a dzisiaj malowaliśmy farbkami i dzieci robiły kleksy oraz pieczątki z ziemniaków. Oprócz kartek Karolinka malowała sobie rączki i wszelkimi sposobami próbowała malować stópkami. W pewnym sensie jej się to udało co skończyło się szorowaniem. Nasze dzieciaki mają zwariowane pomysły wczoraj kompały wszystkie swoje zabawki w wannie, robiąc statki z papieru i plastikowych przedmiotów. Karolinka była przebierana podczas tej zabawy chyba pięć razy, ale było warto gdyż dało jej to mnóstwo radości, kto z nas jako dziecko nie lubił się chlapać wodą.5 komentarzy:

 1. No pewnie, że wyniki dobre, nie ma innej opcji. Korzystajcie z wolności, odpoczywajcie, nabierajcie sił. Pozdrawiamy gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak!!! Uwielbiam patrzeć na Stasia jak jakaś zabawa sprawia mu wyjątkowo dużo radości nawet jeśli później jest dużo sprzątania..tak jak mówisz, naprawdę warto!!! Buziaki dla rozrabiaków :***

  OdpowiedzUsuń
 3. mała słodziara:)) przesyłam 100000 buziaków:***
  - ciocia Adasia

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest u Was Krzysio Szachnowicz? Śledze losy Krzysiaczka ale tam cisza ostatnio.... Buziaczki dla Bohaterki

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak Krzyś również przyjechał na leczenie do Włoch, bardzo polubili się z naszym synkiem Kamilkiem, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń