piątek, 22 marca 2013

Pierwsze dni we Włoszech

Witajcie Kochani Karolinka czuje się dobrze, kolejny ciężki dzień badań za nami. Wszyscy przyjęli nas tutaj ciepło i serdecznie.
W poniedziałek prawdopodobnie rozpoczniemy leczenie. Dzieciaczki powoli przyzwyczajają się do Włoch. Pogoda w Genui piękna i słoneczna, pozdrawiamy.

5 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za Karolinkę i jej leczenie we Włoszech (moja córeczka ma tak samo na imię, też jesteśmy z Rzeszowa). :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekałam z niecierpliwością na wieści od Was. Wszyscy moi znajomi i rodzina pytają "co tam u tej Twojej Karolinki" :) A macie dla siebie trochę czasu by móc pokorzystać z tych pięknych widoków czy cały czas w szpitalu? Ściskam mocno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zuziu :)miejsce jest piękne, jednak nie było czasu na spacery, dopiero dzisiaj udało nam się chwilkę zrelaksować. Karolinka miała wiele badań, ale mogliśmy wracać do mieszkania na noc :). A już w poniedzialek mam nadzieje zaczynamy 18 dni w szpitalu.... boję tego czasu.Pozdrawiam i przytulam cała twoją rodzinkę

   Usuń
  2. No to cóż zrobić-siedzę od poniedziałku z zaciśniętymi kciukami przez 18 następnych dni. Zobaczycie-szybko minie i skorzystacie sobie też z czasu dla siebie. Trzeba szukać pozytywów. Wszędzie. I życzę Wam, abyście ich znaleźli teraz jak najwięcej. Cięzkie dni przed Wami, napewno ale dacie przecież radę. Tyle już przeszliście. Tu cała Polska trzyma kciuki za Waszą córeczkę. Mocno trzymamy! Myślimy o Was codziennie!

   Usuń
 3. pogoda i miejsce w którym jesteście zrekompensuje Wam to wszystko:-)pozdrawiam serdecznie z zimowej Polski
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń