czwartek, 7 marca 2013

Słońce, dom i rodzinka

Witajcie co tam u Was? Bo u nas nie dzieje się nic ciekawego, dom, sprzątanie, dzieci, obiad, normalne życie. Przez tyle czasu o takim normalnym dniu marzyłam. Dzieciaczki bawiłą się grzecznie. Karolinka od dwóch dni nie oderwała sobie plastra z wejścia. Wczoraj była piękna pogoda, zrobiłam trzy prania i jestem szczęśliwa, że mogłam je wywiesić na dworze, naładowałam się pozytywną energią od Słońca, zupełnie jak bateria słoneczna, hi hi. Załamanie minęło. Nowy dzień, nowa siła do walki. Kochani wasze komentarze są dla nas bardzo cenne, dodają mi wiary i nadziei, czuję Wasze wsparcie. Piszcie do nas jak najczęściej, dużo lżej jest na sercu gdy wiem, że jesteście z nami.


Chciałabym zaprosić Was do kolejnego wydarzenia jakie powstało na facebooku "Kwiatki dla Karolinki"

www.facebook.com/events/141957662638556/


Przyjaciele zachęcam Was również do wzięcia udziału w aukcjach na allegro.Wielu cudownych ludzi z czystego serca w ten właśnie sposób pomaga nam uzbierać pieniążki dla Karolinki.

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5430778

 

 

9 komentarzy:

 1. dla Karolinki serdeczna wiadomość, otóż na blogu Olisi Lisewskiej pojawiła się wiadomość, że w Holandii w tym roku będą leczyć dzieci ze zdiagnozowaną neuroblastomą metodą jak w klinice w Filadelfii. Zawsze to bliżej , to i koszta będą pewnie mniejsze. Serdeczności dla maleńkiej dzielnej dziewczynki i jej cudownych rodziców. Musi być dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 2. No, super wieści! Czasem przychodzi takie załamanie do człowieka. A nie zawsze jest powód. Każdy tak ma. A już napewno tak ma każda kobieta ;) Aniu! Trzymaj się! Tomku-Ty oczywiście też.

  OdpowiedzUsuń
 3. oczywiście że jesteśmy:-) jeżeli nie piszemy to jesteśmy myślami i w modlitwie:-)
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 4. Patrzeć na uśmiech Karolinki :) ah miło :) Uśmiech naszej Królewny - bezcenny :) edit

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem tu każdego dnia i trzymam kciuki!!! Całuski dla Naszej Królewny.A wy rodzice trzymajcie się,bo jesteśmy cały czas z Wami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochani w niedziele ide sie pomodlic do naszego Cudownego Pana Jezusa. on zawsze pomaga ! Karolinko nie oddamy Cie ! :) :) mamusiu Kochana prosze naladuj sie tym sloneczkiem abys miala sily wiecej niz potrzeba. jestem z wami myslami i serduszkiem

  OdpowiedzUsuń
 7. Jesteśmy jesteśmy! I wiele jeszcze takich pięknych zwykłych dni przed Wami :)
  Uściski
  Basia

  OdpowiedzUsuń
 8. Za każdym razem jak spojrzę na jej zdjęcie to się sama do siebie śmieję:)) Jest cudna ta Mała Księżniczka. Uśmiech jak aniołek a w oczkach ma takie ogniki jak u prawdziwego łobuziaka :)) Też tu zaglądam codziennie i obserwuję na FB i jestem z Wami całym sercem. Wiem że wszystko się uda, przecież nie może być inaczej :)) Buziaki dla Waszych łobuziaków.
  Paulina Pianka

  OdpowiedzUsuń
 9. Jesteśmy cały czas z Wami dzielna Rodzinko, codziennie wchodzimy na chwilkę zerknąc czy cos nowego się dzieje:) 1% juz poszedł, będziemy starali się wspierac też w inny sposób w zależności od mozliwości:) Karolinko jesteś cudowna, Promyczku kochany najpiękniejszy:)
  Kasia, mama Majeczki

  OdpowiedzUsuń