sobota, 9 lutego 2013

Koncert Charytatywny, Konwencja Fitness, Pit Stop Pizza i Polonia Chicago Dzieciom

Kochani na dzień dzisiejszy udało nam się zebrać około 143 000 zł - to ogromna kwota, którą uzbieraliśmy dzięki Wam. Wasza pomoc i wsparcie znaczą dla nas tak wiele.

23 lutego 2013 roku odbędzie się Koncert Charytatywny dla Karolinki w klubie "Pod Palmą" zapraszamy. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji Urzędnikom z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, zespołom  Middle Finger Band, Monstrum, Ratatam oraz wszystkim innym osobom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego koncertu.
Także 23 lutego w sobotę  odbędzie się Konwencja Fitness. Cały dochód zostanie przekazany na pokrycie kosztów leczenia  naszej córeczki.
Bardzo dziękujemy osobom, które pomogły zorganizować tą imprezę. Dziękujemy!!!Podczas akcji charytatywnej w Pizzerii Pit Stop Pizza, która trwała od 28 stycznia do 3 lutego 2013 roku udało się uzbierać 1100 zł na leczenie Karolinki. Dziękujemy z całego serca za zaangażowanie i pomoc właścicielom pizzerii.Trwa również akcja "Rękodzieła dla Karolinki" na Allegro.
Na dzień dzisiejszy kwota jaka wpłynęła z wylicytowanych przedmiotów to już 4184 zł.  Bardzo dziękujemy całej grupie SYLWIAPAJAKOWCA TEAM za wielkie oddanie Karolince. Zachęcamy także do przyłączenia się do akcji oraz do licytowania pięknych rękodzieł i nie tylko....
Także nasi przyjaciele z Chicago organizują kolejną zbiórkę dla Karolinki.
Pierwsza odbyła się pod koniec stycznia na koncercie Golec uOrkiestra, udało się uzbierać dużą sumę 25 000 zł.


 Druga  zbiórka odbędzie się podczas koncertu Majki Jeżowskiej 10 marca w Copernicus Center . 

Bardzo, Bardzo Dziękujemy Wam wszystkim Kochani za pomoc!!!


1 komentarz:

  1. Zarówno do Rzeszowa jak i do fitnessu to mi mocno daleko ;) ale każdego dnia walczę dla Was, wciąż myślę i kombinuję jak by tu zdobyć więcej pieniędzy, odzywają się starzy przyjaciele, którzy mają różne pomysły. Zobaczycie, niedługo uzbiera się cała kwota, pojedziecie do tych Niemiec i wreszcie będzie po wszystkim. Dopiero dziś udało mi się obejrzeć cały filmik o Karolince. Dotąd nie umiałam dobrnąć do końca...
    Nie jesteście sami. W każdej chwili myślę o Was! Jestem sercem z Wami! Mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości poznamy się osobiście. Uściski!

    OdpowiedzUsuń