piątek, 22 lutego 2013

W domu najlepiejWitajcie moi drodzy wróciliśmy z Krakowa. Wyniki Karolinki są bardzo dobre leukocyty 6200, poszły do góry i próby wątrobowe w normie. Zostało nam jeszcze 2 naświetlenia i koniec. Byle do przodu. Karolinka czuje się bardzo dobrze. Przez cały czas w szpitalu wesoła i rozbrykana. Bawiła się ze swoją koleżanką Polą i Olą. Wczoraj dziewczynki w nagrodę, że są takie dzielne dostały balony. Zostały we trzy na oddziale, a rozrabiały za pełny stan. Biegały z balonami i puszczały pod sufit. Mała Karolinka oczywiście próbowała dowodzić. Było bardzo wesoło, niestety o 22 musieliśmy siłą układać nasze córeczki do snu. Trochę protestowały, ale w końcu usnęły. O 2 rano Karolinka oderwała sobie plaster z wejścia centralnego więc musiałam iść z nią do zabiegówki aby został zmieniony. O 18 poprzedniego dnia miała założony nowy i oczywiście musiała go oderwać. Bardzo trudno jest dopilnować tego "słonika", żeby Karolka nie oderwała mu "trąbki". Ciągle ciągnie i drapie. Mam nadzieję, że niedługo wejście centralne zostanie usunięte, bo nasza córeczka coraz gorzej znosi jego obecność. Teraz nasze dzieciaczki nadrabiają stracony czas kiedy musieli być osobno. Kamilek trochę przeziębiony, więc nie ma humoru. Oglądają bajki i rozwalają zabawki. Przyzwyczaiłam się, że muszę sprzątać 3 razy dziennie. Żeby tylko Karolinka była zdrowa, reszta się nie liczy, pozdrawiam Was gorąco.Zapraszam na jutrzejszy koncert charytatywny w klubie "Pod Palmą" oraz Charytatywną Konwencję Fitness. Koncert można oglądać na żywo na stronie: http://www.e-transmisje.com
Bądźcie z Nami.


Kilka słów o jutrzejszym dniu w Radiu Rzeszów:
http://www.radio.rzeszow.pl/powiat-rzeszowski/item/23779-koncert-i-konwencja-fitness-dla-chorej-karolinki-urbanProszę, udostępnij dalej!!!

4 komentarze:

 1. Super wieści! Bardzo się cieszę z dobrych wyników. Moja małą to też taki rojber, wszystko rozwala i ja w zasadzie sprzątam non stop ale wygląda jak bym miesiącami nie sprzątała. Ale macie lodówkę zanaklejkowaną ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozdrowienia dla Karolinki i dzielnej mamy. Podaruję 1% niebawem. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. DAJCIE DZIECIOM SŁOŃCE


  Kiedy dziecko śpiewa –
  śpiewa cały świat.
  Cały świat piosenką jest,
  śpiewa kot i śpiewa pies,
  ptak na niebie, wiatr na drzewie,
  świerszcz na łące…
  Nawet kiedy pada deszcz,
  to ten deszczyk śpiewa też,
  że po deszczu, że po deszczu
  będzie słońce.

  Kiedy dziecko tańczy – tańczy cały świat.
  Z rudym kundlem czarny kot,
  drzewa z niebem, z ziemią płot,
  ptak z obłokiem, wiatr z motylem,
  świerszcz na łące…
  Cały świat ma tyle lat,
  ile dzieci mają lat,
  te dzieciaki, co do tańca
  wzięły słońce.

  Kiedy dziecko płacze –
  płacze cały świat.
  Kot ma oczy pełne łez,
  na podwórku płacze pies,
  wiatr w kominie, mysz pod miotłą,
  świerszcz na łące.
  O, jak słono od tych łez,
  nawet cukier słony jest,
  o, jak ciemno, o jak zimno –
  gdzie jest słońce?

  Dajcie dzieciom słońce, żeby łez nie było,
  Dajcie dzieciom słońce, dajcie dzieciom miłość.
  Dajcie dzieciom słońce, całe słońce z nieba,
  Żeby mogły tańczyć, mogły śpiewać

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie moge sie napatrzec na ta Mala Wielka Wojowniczke..Jest taka Silna!!! Wierze, ze juz niebawem Karolinka bedzie zdrowa!!!!! Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń