niedziela, 24 lutego 2013

Koncert "Klub pod Palmą", było super!!!

Wczorajszego dnia o godzinie 19.00 w Klubie "Pod Palmą" w Rzeszowie rozpoczął się koncert charytatywny dla Karolinki.
Zniecierpliwieni czekaliśmy na uczestników koncetru już od 18. Wiedzieliśmy, że zjawi się nasza rodzina i przyjaciele, ale czy znajdą się inni chętni? Dziś możemy odetchnąć z ulgą. Zjawili się, starsi i młodsi, dokładnie nie znamy jeszcze liczby osób ale to około 250 osób. Bardzo się cieszymy, że aż tak wielu znalazło czas i spędziło z nami ten wieczór. Niektórzy towrzyszyli nam przed komputerami, ogłądając koncert na żywo na stronie e-transmisje.
Imprezę rozpoczął koncert zespołu Middle Finger.
Dziękujemy członkom zespołu, którzy już pierwszym  kawałkiem zapraszali na parkiet. Z każdym kolejnym utworem bawiło się razem coraz więcej osób.Następnie zagrało Monstrum. Pod sceną atmosfera podgrzana maksymalnie, wszyscy odczuli ten niesamowity klimat. Punktem kulminacyjnym był oczywiście sławny "Hymn Stali Rzeszów".
Imprezę zakończył występ zespołu Ratatam. Przy ich muzyce na parkiet wkroczyli również troszkę starsi goście i Ci najmłodsi. Całość zakończyła sie około 23, udało się uzbierać 7000 zł na leczenie Karolinki.

Dziękuję wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i bezinteresownie pomogli przy organizacji koncertu. Chcielibyśmy podziękować wam wszystkim osobiście, ale jest to niestety niemożliwe. Impreza nie odbyłaby się jednak bez: e-transmisji, estrady rzeszowskiej, stowarzyszeniu NIL.
Dziękuje za wielkie zaangażowanie i wsparcie wszystkim osobom m. in. Sławkowi, Bartkowi, Marcinowi, B. Baronowi, Mariuszowi, Ilonie, Przemkowi.
Dziękuje członkom zespołów: Middle Finger, Ratatam i Monstrum, było super!!!

DZIĘKUJEMY WAM WSZYSTKIM, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI!!!
Proszę, udostępnij dalej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz