sobota, 23 lutego 2013

Studio Buffo z Nataszą Urbańską dla Karolinki


Dzisiaj otrzymaliśmy wspaniałą informację. Naszej córeczce chcą pomóc aktorzy warszawskiego Studia Buffo- najlepszego teatru muzycznego w stolicy oraz firma Kolorowanki 3D .
Pani Natasza Urbańska i inni aktorzy całym sercem zaangażowali się w akcję. W porannym „Pytaniu na śniadanie” w TVP2, zostały podane wstępne informacje.
http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/natasza-urbanska-projektantka/10193814

Również na http://www.facebook.com/StudioBuffo?ref=stream możecie znaleźć kilka słów na ten temat.
Na pokrycie kosztów leczenia Karolinki zostaną przekazane pieniążki uzyskane ze sprzedaży przekazanych trójwymiarowych kolorowanek www.kolorowanki3d.pl//. Do każdej kolorowanki dołączone będzie również zdjęcie jednego z aktorów Studia Buffo z jego kilkoma słowami, dlaczego warto pomagać.

Aktorzy Studia Buffo z wielkim entuzjazmem przyłączyli się do nas, chcą pomóc nam w rozpowszechnieniu informacji o Karolince, o tej akcji. Pani Natasza Urbańska już dzisiaj przekazała na aukcję swoją płytę z autografem, poniżej link do strony. http://allegro.pl/show_item.php?item=3052726809


W takich chwilach brakuje słów uznania dla osób dzięki którym, szansa na zagraniczne leczenie naszej córeczki staje się realna.
Słowa dziękuje to za mało, chcielibyśmy któregoś dnia poznać was wszystkich, którzy chcecie pomóc. Dla nas ważna jest każda osoba, która nas wspiera, bardzo nas to podbudowuje do działania. Mając wasze poparcie wiemy, że postępujemy dobrze a widząc rezultaty, możemy rozpocząć kolejny dzień ze świadomością, że nie zmarnowaliśmy ani chwili.                                                                                             
Studio Buffo ma wielu aktorów o wielkich sercach. Dziękujemy, że w tak ważnej chwili naszego życia możemy na was liczyć  http://studiobuffo.com.pl/ .

Dziękujemy Pani Nataszy Urbańskiej za to, że znalazła miejsce w swoim sercu dla Karolinki i chce o nią walczyć razem z nami.
Dziękujemy firmie Kolorowanki 3D, dzięki wam kwota na koncie zapewne wzrośnie.
Dziękuje Zuza i Panie Jerzy, bez waszej pomocy nie udało by się.Kochani w najbliższych dniach będziemy was aktualnie informować o szczegółach akcji.

2 komentarze:

  1. Pomagać Karolince to czysta przyjemność! :) Jest jeszcze jedna osoba, która ma swój ogromny udział w tym projekcie-Piotr ale szczegóły poznacie wkrótce. Teraz pozostaje ufać, że do naszej akcji przyłączy się jak najwięcej osób. W grupie siła! A Ty Karolinko się trzymaj!

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowna wiadomośc! Oby tak dalej... Są ludzie z sercem na świecie... Wystarczy w to wierzyc, i starac się :)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń